• 77 88 79 899
  • facebook.com/Inspiracyjne-Sołectwo

Oferta

Oferujemy wszystko to, co potrzebne jest do prowadzenia dobrej strony internetowej swojej miejscowości.

Jeżeli jesteś sołtysem, radnym, działaczem społecznym lub po prostu mieszkańcem, który chce prowadzić stronę internetową miejscowości, to trafiłeś w dobre miejsce. Od 2005 roku sami prowadzimy świetną stronę sołectwa. Możesz zobaczyć ją po adresem www.raclawice.net. Wiemy jak robić to dobrze. Teraz z pomocą naszego programu każdy może sam prowadzić podobne strony internetowe.


Nasza oferta obejmuje

Stworzenie pięknej graficznie strony internetowej Twojej miejscowości

Dostęp do programu InspiracyjnyAdmin, z pomocą którego będziesz zarządzać treściami strony

Serwer, bazę danych, podpięcie domeny i wszystko to, co potrzebne jest do prowadzenia strony

Pomoc eksperta i informatyka w prowadzeniu strony internetowej


Strona internetowa, którą przygotujemy będzie przyjazna dla urządzeń mobilnych. Poprawnie wyświetli się na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie i smartfonie. Co ważne: wszystkie treści dodane są jeden raz, a nasz program dba oto, aby były poprawnie dostępne na każdym ekranie.

Kopia bezpieczeństwa chroni wgrane pliki, zdjęcia i treści przed przypadkowym skasowaniem.

Rozpocznij przygodę prowadzenia strony internetowej własnej miejscowości już teraz. Przekonaj się, jakie to proste.

Ile to kosztuje?

Tylko 500zł netto rocznie (plus 23% VAT) za całość. Nie ma żadnych ukrytych opłat, kosztów aktywacji itp. Jedynie możemy doliczyć niewielkie pieniążki za stworzenie strony, jeżeli ta ma zawierać nietypowe i trudne do zaprogramowania elementy. Dlatego napisz do nas, powiedz nam jak ma wyglądać Twoja strona, a my od razu powiemy ile (lub czy w ogóle będzie takowa) wyniesie ewentualna dodatkowa opłata za stworzenie strony internetowej. Wtedy sam decydujesz, czy wybierasz naszą ofertę.


Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, które musiałbyś zapłacić innej firmie. Możemy przyjąć założenie, że oszczędzasz nawet 2 tysiące złotych.

Strony wymagają aktualizacji oprogramowania. Informatycy często za godzinę pracy liczą wynagrodzenie np. 100zł! W roku kilka razy strona może być aktualizowana, a często jedna aktualizacja to praca kilkugodzinna. U nas wszystkie aktualizacje masz w cenie rocznej opłaty (nie płacisz nic dodatkowo).

Zakup serwera do wydatek od 50 do 300zł. Taki serwer musisz też samemu obsługiwać. U nas serwer i usługi hostingowe dostajesz w pakiecie. To my wszystko uruchomimy i zainstalujemy.


Wybierając naszą ofertę płacąc roczną opłatę za prowadzenie strony otrzymujesz w pakiecie wszystkie potrzebne usługi, a o aspekty techniczne dbamy my. Nie musisz być informatykiem, aby prowadzić świetną stronę internetową.

Jak długo trwa uruchomienie mojej strony?

Zapraszamy do kontaktu. Proszę powiedzieć nam, jak ma wyglądać Państwa strona. Wtedy otrzymacie Państwo dokładne informacje o czasie jaki potrzebny jest na jej narysowanie i zaprogramowanie. Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Można przyjąć założenie, że rysowanie pięknej strony na podstawie Państwa uwag zajmie nam około 3 dni robocze, a jej zaprogramowanie np. 7-10 dni roboczych. W tym czasie możecie Państwo przygotować pierwsze treści do publikacji na swojej stronie.

Dlaczego warto prowadzić swoją stronę?

Dostęp do Internetu jest dziś powszechny. Prowadzenie strony internetowej miejscowości, to obowiązek. Strona internetowa dostarcza mieszkańcom ważnych informacji na temat tego, co dzieje się w danej okolicy. To idealne miejsce do publikowana ogłoszeń, zaproszeń na ważne wydarzenia, czy nawet publikowania informacji o własnej działalności. Ponadto strona internetowa w pewien sposób podkreśla prestiż miejscowości. Autorzy stron internetowych zwykle są cenionymi i szanowanymi osobami.

Jak wygląda prowadzenie strony?

Stronę prowadzisz (aktualizujesz treści, dodajesz nowe materiały itp.) z pomocą naszego programu InspiracyjnyAdmin. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Jak to działa".