• 77 88 79 899
  • facebook.com/Inspiracyjne-Sołectwo

FAQ?

FAQ, to odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez klientów.


Wykupując usługę u Państwa, co otrzymuję?

Otrzymują Państwo nowoczesną i piękną stronę internetową własnej miejscowości oraz dostęp do programu InspiracyjnyAdmin, z pomocą którego zarządza się treściami tej strony. Ponadto zapewniamy serwer i wszystkie usługi hostingowe potrzebne do prowadzenia strony internetowej. Wszystko to sprawia, że klient otrzymuje usługę kompletną, profesjonalną, na najwyższym poziomie.Czy mogę posiadać profesjonalne skrzynki e-mail w domenie mojej strony?

Tak. W ramach licencji możemy uruchomić dla Ciebie kilka skrzynek e-mail w Twojej domenie. Oczywiście pokażemy Ci jak odbierać taką pocztę lub zainstalować ją w swoim programie pocztowym.

Ile to naprawdę kosztuje?

Podstawowa cena to tylko 500zł netto (plus 23% Vat) rocznie. W tej cenie klient zyskuje dostęp do programu InspiracyjnyAdmin i usług serwera w podstawowym pakiecie. Podstawowy pakiet udostępnia serwer z przestrzenią 2GB (wystarczy na wgranie kilku tysięcy plików). Dla bardziej wymagających klientów oferujemy oczywiście większe pakiety. Można łatwo w czasie trwania usługi przejść na wyższe pakiety. O aktualnym cenniku klient jest informowany na bieżąco. Oczywiście naszym zdaniem pakiet podstawowy wystarczy na prowadzenie praktycznie wszystkich stron, a przydzielona przestrzeń dyskowa nie zostanie zapełniona przez kilka lat!

Jeżeli klient zamawia rozbudowaną stronę, wtedy za jej stworzenie może być naliczona dodatkowa opłata uzależniona od stopnia skomplikowania strony. Dokładne informacje o dodatkowej cenie stworzenia strony otrzymuje klient po kontakcie z naszą firmą. Wtedy klient ocenia, czy zaproponowana przez nas cena jest dla niego satysfakcjonująca i rozpoczynamy współpracę.

Czy stworzona dla mnie strona będzie przyjazna dla urządzeń mobilnych?

Tak: wszystkie stworzone strony poprawnie zadziałają na komputerze stacjonarnym, tablecie, smartfonie.

Czy możecie wykorzystać moje zdjęcia do stworzenia projektu strony?

Oczywiście. To wręcz wskazane. Dzięki temu strona będzie jeszcze ładniejsza i lepiej zaprezentuje wybraną miejscowość.

Czy stronę mojej miejscowości będzie mogło prowadzić kilka osób?

Tak: możesz utworzyć kilku Redaktorów i przypisać im prawa do pracy, czyli określić to, co mogą na stronie aktualizować. Na przykład Ty możesz posiadać pełnię praw do zarządzania treściami strony, a dwoje innych Redaktorów do zarządzania aktualnościami i np. stronami o lokalnych stowarzyszeniach.

Czy moja strona będzie tak dobra jak strona Raclawice.Net?

Może taka być. To zależy od Redaktorów. Strona Raclawice.Net jest prowadzona już kilkanaście lat. Pojawiło się tam kilka tysięcy artykułów i zdjęć. Jeżeli Redaktorzy będą pracowali sumiennie to oczywiście możecie Państwo stworzyć podobną stronę. Współpracujemy już z klientami, którzy rozbudowali swoje strony. Wystarczy zobaczyć witryny miejscowości Niemysłowice lub Wręczyca Wielka.

Czy mogę administrować treściami strony np. korzystając ze smartfona?

Program InspiracyjnyAdmin jest przyjazny dla urządzeń mobilnych. Można zarządzać treściami nie tylko korzystając z komputera stacjonarnego, ale np. podróżując pociągiem, kiedy używamy smartfona lub tabletu z dostępem do Internetu

Czy dostępne są statystyki dotyczące mojej strony?

Tak. W specjalnym module programu InspiracyjnyAdmin (statystyki) widzą Państwo ile osób odwiedza Wasze strony w wybranym dniu aktualnego miesiąca. Dostępne są statystyki roczne odwiedzin, statystyki pobieranych plików, popularnych stron i aktualności oraz dużo więcej.

Przypadkowo usunąłem plik, czy da się go odzyskać?

Tak. Wystarczy skontaktować się z naszym ekspertem (można to zrobić poprzez program Inspiracyjny Admin), a on odzyska skasowany plik.Czy strona można być dostępna pod moją domeną?

Oczywiście. To najlepsze rozwiązanie. Jeżeli macie Państwo wykupiony własny adres (domenę), to ustawimy co trzeba i strona dostępna będzie właśnie pod nią dla wszystkich czytelników.

Jestem początkujący. Czy poradzę sobie z obsługą programu do administracji treściami strony?

Naszym zdaniem tak. Potwierdzają to nasi klienci, którzy już po kilku minutach pracy z programem InspiracyjnyAdmin dodają nowe treści, a potem informują nas, że to najlepszy program do zrządzania treściami stron.

Program powstał jako efekt współpracy z klientami. Nasi klienci często mówili nam jakie ich zdaniem są największe trudności w prowadzeniu strony lub jakie błędy mają inne programy. Staraliśmy się to usprawnić i ulepszyć w naszej aplikacji.

Jeżeli mimo wszystko pojawią się jakieś trudności, to zawsze można poprosić o pomoc naszego eksperta.